Чому до євро-чемпіонату стрімко подорожчали номери в українських готелях - перевіряє Антимонопольний комітет. У відомстві пообіцяли - якщо виявлять елементи змови - порушники заплатять 10 % від річного обороту.

Налоговая ждет 5 млн грн поступлений от ЕВРО

На деякі номери готельєри виставили космічні прайси. Аж 450 євро за добу. У профільній асоціації погоджуються: варість дійсно необґрунтовано висока. Однак зовсім не підвищувати ціни - неможливо. Є попит - скорочується пропозиція.

Дивіться сюжет: Наметове містечко до ЄВРО: ціни і умови

Микола Євдокименко, голова правління асоціації готельних об'єднань: "У нас цена в гостиницах самая высокая в Европе. Потому что у нас высокие налоги. У нас 20% налог на НДС. В 9 раз дороже тепло и вода".

Нацбанк раніше підрахував: уболівальники привезуть до України близько мільярда доларів. Насправді ж змусити європейців розкошелитися - не так просто. Адже для цього вони мають ходити не тільки на футбол. А й, зокрема, у заклади культури, розважальні центри та магазини. Однак спеціальних покажчиків не вистачає. Як, власне, і буклетів для приїжджих. А ось від дефіциту вуличних біотуалетів моральної травми прискіпливі європейці не отримають.

Скандал: У Голландії транслюють антирекламу про українок

Олександр Новіковський, віце-президент асоціації лідерів турбізнесу України: "Будь-який турист... він в принципі... гуляючи навіть по Хрещатику, може відвідувати будь-яке кафе, де є не тільки біотуалети, але й з євроремонтом. Якби їх було більше, то людині було б легше знайти".

Єврочемпіонат - добра нагода сформувати позитивний туристичний імідж для України. Адже європейцям свої країни для відвідин стали нецікавими. Так само, як і Сполучені Штати. Прагнуть екзотики. Тож зростає інтерес до країн Азії. Такі висновки зробила Світова туристична організація. За її підрахунками, до кінця року загальна кількість подорожувальників зросте до одного мільярда. Україна б озолотилася, якби до нас приїхав хоча б один зі ста.

Теги: налоги заработок евро 2012
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1729