В Україні близько 40 % алкогольних напоїв виготовляють нелегально. І весь цей товар переважно неякісний. Приміром, горілку роблять підпільно з дешевого спирту, що розводять водою з-під крана. Як відрізнити таку підробку від оригіналу на полицях магазинів? Насамперед потрібно дивитись, чи немає осаду в пляшці. Він утворюється від хлорованої води.

Дивіться також: Київські бомжі знайшли дешевий замінник горілці

Ігор Тупікін, начальник управління протидії незаконному обігу товарів: "Вся продукція, яка виготовляється офіційними виробниками має повний долив. Продукція підроблена - або недолита пляшка, або перелита. крім того на багатьох пляшках виникає ось такий ободок з внутрішньої сторони - це говорить про неякісний спирт та воду, які використовувались у виготовленні продукції".

Етикетки на пляшках мають триматися рівно. Клей нанесений поздовжніми, або поперечними лініями. Тоді як у фальсифікованої продукції - на всю площу. Перевірити, чи не підпільна горілка, можна і за допомогою акцизної марки.

Ігор Тупікін, начальник управління протидії незаконному обігу товарів: "На справжніх марках є вкраплення волосків червоного або синього кольору, а не імітування фарбою як на підробних марках. На підробних вони імітуються, а на справжніх вони в текстурі бумаги, якщо надірвати в районі волоска, то волосок можна вживу побачити".

Легальних півлітра горілки не можуть коштувати менше ніж 26 гривень. Неякісний товар переважно реалізують у невеликих торгових точках. Підробляють найчастіше найбільш ходовий, тобто найдешевший алкоголь.

Теги: алкоголь подделка фальзсификат разлилчие
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2290