Хочете провести Новий рік на природі у горах – збирайте гроші. Власники гірських готелів гнучку цінову політику на свята не обіцяють. Ціни на путівки в цей час зростуть майже в три рази.

Золоті новорічні карпати! За проживання у горах в святкові дні доведеться заплатити вдвічі або втричі більше ніж у звичайний сезон. Ціни зростають і готелях категорії люкс і в приватних садибах. Розраховувати на знижки за раннє бронювання місць не варто. Власники котеджів прагнуть скористатись святковим часом по повній,. Адже усвідомлюють - охочих все одно буде більше ніж місць.

Ярослав Козак, директор туристичної фірми: "Як правило готелі і приватні садиби цю ціну тримаються на рівні. Цю ціну може збити лише низький попит. Так, у 2008-му році була криза, різко впав попит і в грудні місяці почали опускати ціни. А так попит поки що переважає пропозицію і дуже важко щось знайти за невисоку ціну. Зараз лишились лише дорогі пропозиції".

Фактично, отримати знижку за новорічний відпочинок можна лише купивши тур за місяць-півтора до виїзду. Хоча цю знижку кмітливі туроператори уже заклали у ціну відпочинку. Якщо ж шукати житло на курорті самостійно, то бажано на початку жовтня.

Марія Афанасьєва, любителька активного відпочинку: "Некоторые люди вообще договариваются за год на перед у этих хозяев, что они приедут в следующий раз в этот сезон и что забейте нам, пожалуйста, место. Они даже просят извинения, что, вы понимаете, это праздничный сезон и ни каких скидок, единственное, если большая группа едет … ну там 5-6% скидки. То есть совсем не большие".

До слова, на свята дорожчають і інші сервіси гірськолижного курорту. Так, наприклад, абонемент на підйомник, куплений влітку зі знижкою, в новорічні дні анулюється. Тож бюджет відпочинку варто рахувати по максимуму і брати гроші з запасом. За проживання у садибі в новорічний період візьмуть 250-350 гривень з особи, замість 40-60-ти у звичайний сезон. В готелях звичайний номер на двох під новий рік обійдеться близько 1000 гривень, замість 200 – 400 у звичайні дні лижного сезону.


Теги: новый год лыжи горы новости телеканал ubr карпаты путешествие стоимость отдых тур
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 743