Кияни готові пересісти з власного авто на громадський транспорт, лише б він був чистим та безпечним. Такі результати опитування, проведеного у рамках розробки проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року, повідомляє прес-служба мерії.

Згідно з документом, 72% опитаних готові пересісти на громадські автобуси, лише б там було комфортно. А от інше дослідження - Інституту Горшеніна що до моральних орієнтирів українців, - свідчить - наші співвітчизники у більшості не готові сплачувати за проїзд у автобусах та тролейбусах і часто не роблять цього. До слова - не тільки з корисливих мотивів.

Антон Кравченко, юрист: "Наприклад, коли ці квитки не продаються і завчасно, їх придбати неможливо. Наприклад, на зупинці просто відсутня каса з продажу цих квитків. Наприклад, відсутність кондуктора, який продає ці квитки. Наприклад, неможливість пройти до водія чи вагоновожатого, який знаходиться, наприклад, в іншому вагоні, в якого це також можна придбати. По великому рахунку, пасажирові заборонено під час руху взагалі звертатися до водія".

Теги: цена киев транспорт стоимость проезд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1045