Купити квитки через інтернет - просто. Нині в Україні багато фірм, які пропонують відповідний сервіс. Щоб оформити заявку, необхідно витратити всього кілька хвилин. Втім юристи кажуть: на лінивих завжди знайдуться охочі заробити. Як не вскочити в халепу, дізнавалися наші кореспонденти.

Лариса Скрипка - представник фірми, що продає авіа і залізничні квитки через інтернет. На цьому ж сайті можна замовити і номер у готелі в будь-якому куточку світу. Щодня заявки он-лайн подають від 15 до 20-ти клієнтів.

"Специфіка он-лайн продажу така, що купувати через інтернет дешевше, адже мінімально задіяний менеджер", - пояснює Лариса Скрипка.

Людина сама може обрати, наприклад, аеропорт, рейс, клас салону, а також дату вильоту та повернення. Система формує рахунок, який необхідно сплатити в банку. Далі на електронку приходить безпосередньо квиток.

Роздрукований навіть у домашніх умовах він є перепусткою на борт літака. При собі також обов"язково мати паспорт. Стартова ціна,скажімо, на рейс Київ-Москва - 1250 гривень, Київ-Анкара - 4,5 тисячі в обидва боки.

Юристи кажуть: купувати квитки через інтернет - справді зручно. Головне - знати в кого. Перед оформленням заявок необхідно якомога більше дізнатися про фірму.

Якщо ви роздрукували проїздний документ, але в аеропорту відповідних даних немає - можна хоча б спробувати отримати компенсацію за купівлю фальшивки.

"У такому випадку слід написати заяву, скласти акт, - рекомендує юрист Ростислав Кравець. - Потрібно мати свідка, який підтвердить, що при регістрації відмовили у звязку з тим, що людини не було у списку пасажирів".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: інтернет квитки купівля
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2279
Загрузка...
Загрузка...