Українці звикли мити посуд вручну. Полегшили собі життя завдяки спеціальному обладанню лише 2% наших співвітчизників. Так кажуть продавці побутової техніки. Натомість майже половина турків уже й забули, як тримати у руках губку. Посудомийні машини пересічному українцю поки що не по кишені. За стаціонарні та вбудовані доведеться викласти від 2,5 до 10 тисяч гривень. Їх ширина - 45 та 60 сантиметрів. Завантаження – 9-12 комплектів посуду. Компактні - тобто настільні - найменші - розраховані на невелику сім’ю. Вартість - від 3 до 5 тисяч гривень.

"Найбільше купують вузькі машини, на 45 сантиметрів. І загрузкою 9-10 комплектів. У нас тип сім’ї такий, там в основному 3-4 людини. Їм хватає такої посудомийної машини", - розповідає категорійний менеджер магазину побутової техніки Роман Івашкевич.

Під час купівлі також звертайте увагу на клас техніки. Літера "А" означає, що це потужна, втім енергоощадна посудомийна машина. Та основні витрати припадають на спеціальні мийні засоби: порошки, сіль чи таблетки. Середня вартість останніх - 75 гривень за 20 штук. Нещодавно почала з’являтися інформація про дослідження вчених. Так, біолог із Університету Любляни стверджує: це обладнання справжній розплідник хвороботворних грибків та бактерій. Втім, вітчизяні лікарі ставляться до таких закидів досить скептично.

"Перед тем, как поместить посуду в посудомоечную машину, её рекомендуется обмыть водой. Во-вторых, мы не держим очень долго посуду в посудомоечной машине. Как правило, мы её моем каждый день и, может быть, не один раз. В-третьих, посуда в посудомоечной машине проходит достаточную обработку", - заспокоює українців терапевт-кардіолог Марина Крапівнер.

Якщо ви таки зважилися придбати посудомийну техніку, пам’ятайте про те, які чашки, тарілки чи ложки у ній не можна мити. Табу - склеєний посуд, зі звичайної сталі, олов’яний чи мідний, а також із розписом. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr посудомоечные машины
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1014