Негаразди в ЄС неодмінно вдарить по світовій економіці. Кажуть економісти. Це позначиться і на валютній стабільності. Курсові стрибки спонукають до пошуку надійних джерел для вкладів. Ними стають земля, нерухоість та золото. Криза в Італії змушує все більше людей в світі задуматись про збереження власного капіталу. Українці не виняток. Спрогнозувати в яку саме сторону коливатиметься курс Євро та долару - не береться ніхто.

Віктор Суслов, фінансовий експерт: "И граждане Украины имея накопления в Евро при обесценении Евро конечно потеряют значительную часть своих средств, если они находиться в Евро."

Щоб мінімізувати втрати, економісти радять тримати вклади у декількох валютах. Інвестувати в землю сільгосппризначення ще не можливо. Адже відсутній законний її ринок. Ризиковий варіант і житлова нерухомість. Особливого пожвавлення тут не очікують. Як варіант заощадження – золото.

Олег Устенко, виконавчий директор міжнародного фонду Блейзера: "Получается, что в условиях инфляции, в условиях такой иррациональности в поведении инвесторов, их постоянного поиска тихой гавани, я бы ожидал, что цена на золото будет увеличиваться."

Сергій Яременко, колишній заступник голови НБУ: "Тренд наверное все-равно будет на увеличение. Только темпы его определить невозможно."

Втім вклади в золото - інвестиція не з дешевих. Мінімальний внесок стартує від десяти тисяч гривень. А окупність для жовтого металу не менше трьох років. Інвестувати ж у антикваріат, мистецькі твори та колекційні вина українці ще не вміють. Тому і не ризикують.

Теги: валюта вклады капитал сбережения
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2107