Сотня найбагатших людей планети може покінчити із бідністю у світі - чотири рази. Якщо мільярдери, звичайно, забажають скинутися. Заявили у міжнародному об’Єднанні боротьби із бідністю. Наші журналісти і собі вирішили порахувати: чи зможуть врятувати батьківщину статки вітчизняних товстосумів.

Щорічно провідні видання України складають рейтинги тих, хто заробляє найбільше. Суми їхніх капіталів варіюються, герої міняються місцями. Але прірва між багатими і бідними - не меншає.

Топ-15 малоизвестных фактов о бизнесе

Маргарита Кузьміна, журналіст : " У дві тисячі дванадцятому статки українських олігархів сягнули - приблизно шістдесяти п’яти мільярдів доларів. Але це не ті гроші, які можна просто дістати із сейфа і на них розгулятися або ж врятувати Україну. Переважно - це вартість підприємств, майна та земель, які належать бізнесменам".

З Олександром Охріменко беремося рахувати що до чого. Каже: українські мільйонери в боргах, як у шовках.

Олександр Охріменко, президент українського аналітичного центру : " Наші олігархи багаті, але, якщо ми їх порівнюємо, наприклад, з російськими, вони страшенно бідні".

Віддати іншим у вигляді боргів повинні більше, ніж мають - дев’яносто п’ять мільярдів доларів.

Це цікаво : Как живут миллионеры

Олександр Охріменко, президент українського аналітичного центру : " Але, це зарубіжним. Компанії наші, відповідно, ще беруть в борг в українських компаній. Це ще приблизно 40-ть мільярдів доларів, які теж треба повернути".

Якщо б олігархи вирішили роздати все бідним, а для цього розпродати свою власність - виручили б мало. У світі є аналоги їхніх підприємств. І розплатитися, наприклад, із зовнішніми боргами держави, які перевищують позначку у сто мільярдів доларів - не вдалося б.

Олександр Охріменко, президент українського аналітичного центру : " Якщо б вони скинулись, продали, то оця б сума зразу стала із 60-ти, ну, дай бог, 20-ть, тому що прийшлось  би продавати за безцінь все".

Економісти жартують:  якщо б товстосуми і поділилися, українці шикували б недовго.

Ерік Найман, доктор економічних наук : " Этого хватит, ну так чтобы погулять по-взрослому, ну, наверное, на 6-ть, 9-ть, может быть, 12-ть месяцев.  На этом все закончится".

Названы 8 миллиардеров, о которых никто раньше не знал

Шістдесят п’ять мільярдів доларів - це лише активи та вартість підприємств, про які людям кажуть. І це - офіційні цифри. За підрахунками  експертів: у тіні сьогодні перебуває половина вітчизняної економіки. Близько 167-ста шістдесяти семи мільярдів доларів - перекочували з України до офшорів. І саме ці гроші, від таємного бізнесу, допомогли б державі. Та психологи зазначають - мільйонери свого ніколи і не віддадуть. Як і звичайний бідняк останню сорочку. Бо у кожної людини завжди присутній страх втрати. Його ще називають страхом падіння. Тому накопичують, ховають і ніколи не поділяться.

Олександр Степанов, клінічний психолог : " Мы боимся потерять близкого человека, мы боимся потерять имущество. Пусть его у нас немного, но для нас оно важно. Не менее важно, чем для богатого человека его огромные суммы в банках. Или его бесчисленное количество недвижимости".

100 богатейших людей мира "могут искоренить нищету"

 Українці могли б і без сотні багатіїв допомогти самі собі, -  кажуть економісти. На руках у населення - понад 80 мільярдів готівки у різній валюті. Якщо покласти ці кошти на депозити - банківська система зросте разів так у п’ять. А це - кредити для економіки. Від стану якої залежать наші статки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес зароботок миллионеры економика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 970
Загрузка...
Загрузка...