Як мінімум, 500 гривень і лише за кілька годин замість короткої зачіски ви матимете косу, як у Рапунцель. Нарощення шевелюри - нині одна серед найзатребуваніших послуг у перукарнях.

Однак будьте обережні, аби не втратити свого. Технологій нарощування понад 10. Вони відрізняються матеріалом для закріплення .

Вартість нарощування стартує від 500 і до 10 тисяч гривень

 Ірина Коляда, майстриня : " Они нагреваются до 180 градусов. Прядь волос крепиться на расстоянье от головы на сантиметр, прикладываться щипцы на 2-3 секунды кератин в это время плавиться".

До того ж процедуру нарощування можна робити не завжди. Тонке та пошкоджене не витримає ваги накладного.  А людям із онкозахворюваннями не слід іти до перукаря одразу після хіміотерапії.  Та й потім ліпше обрати мікронарощування. Воно хоч і коштує дорожче, однак - найбезпечніше. А ще... саме волосся. Азійське можна придбати навіть за 500 гривень. Але воно згодиться хіба на кілька днів. Слов"янське ліпше носиться, але і дорожче - принаймні вдвічі. Та яке б не купували, переконайтеся, чи воно сертифіковане  - інакше можуть бути неприємності.

Олена Журавель, спеціаліст із нарощування волосся : " Насекомые чаще всего скажем так, передаются волосы залитые вот этими чешуйками".

В Україні набувають популярності незвичайні види епіляції

Тож якщо не хочете, щоб у вас на голові поселилися непрошені гості – перевірте, чи була необхідна обробка. Однак, зіпсувати  зачіску може не лише безрукий майстер, а й неправильний догляд. Гребінець потрібен спеціальний.  Мити  можна лише у вертикальному положенні і не слід лягати спати з мокрою головою. Через кожні кілька місяців треба робити корекцію. А якщо боїтеся нарощувати, та все-таки прагнете кудись піти із довгим волоссям, то його можна просто одягнути на вечір за допомогою спеціальних кліпс.  Таке може спокійно лежати у шафі і чекати, коли вам знову заманеться когось здивувати іншою зачіскою.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена личный капитал волосы наращивание
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 7589
Загрузка...
Загрузка...