Футбольні фанати зможуть безкоштовно користуватися київським міським транспортом за наявності квитка на ЄВРО-матчі. Міська влада вже відпрацювала схему роботи єдиного квитка і зараз підписує угоду про його введення. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація перевізників.

Єдиний квиток зможуть отримати власники білетів на матчі Євро-2012. Квиток дозволить їм безкоштовно проїхати від аеропорту “Бориспіль” до станції метро “Бориспільська” та вільно пересуватися київським громадським транспортом: метрополітеном, автобусом, трамваєм, тролейбусом. Діяти єдиний квиток буде близько 28 годин. Тобто уболівальник, який прилетів подивитися футбольний матч, може безкоштовно пересуватися по місту цілий день, подивитися матч і виїхати з Києва в 12:00 наступного дня.

Варто зазначити, що УЄФА повністю компенсує перевезення фанатів. 330 тис. євро будуть спрямовані на користування внутрішнім транспортом і ще 50 тис. євро на трансфери аеропорт “Бориспіль” – Київ. Тобто всі переїзди іноземних гостей будуть компенсовані місту УЄФА.

Напередодні Євро-2012 водіїв виховуватимуть штрафами >>> відео

Теги: проезд евро 2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 959