Дорогі свята. Чоловіки, Ви вже скинулися на подарунки до 8 березня? Дві третини офісних працівників здають по 20-50 гривень. Хоча є й такі, що не жаліють на чарівних колежанок й по кілька сотень.

Від 20 до 50 гривень і ані копійки більше. Майже дві третини офісних працівників витрачають на подарунки для колег саме такі гроші. І лише чверть респондентів скидаються на колективні привітання по 100 - 200 гривень. Виділити ще соліднішу суму заради задоволення співробітників готові 8 відсотків опитаних, а ось три проценти взагалі не роблять один одному презентів на роботі, пише один з кадрових порталів.

Сколь мужчины тратят денег на подарки коллегам к 8 марта

Але якщо жінок або чоловіків у колективі значно більше, така гендерна нерівність може істотно вдарити по кишені. 23 лютого або 8 березня. Приміром, на деяких заводах кілька працівниць змушені привітати сотні чоловіків. Ну а в магазинах усе навпаки. Там уже представникам сильної статі треба розщедритись, щоб ощасливити численних співробітниць. У компанії, в якій трудиться Дмитро, співвідношення чоловіків та жінок 1 до трьох.  Щоб організувати весняне свято на рівні, доводиться складатися по 300-400, а часом і по 500 гривень.

Дмитро Філіпенко, працює в іноземній донорській організації : " На прошлое 23 февраля. Это было как раз на кануне Евро 2012.  Нам девушки подарили такие смешные шапки - с рогами, с косичками. Шапки болельщиков футбольных. На это 23 февраля дружественные шаржи . По сколько это для нас самый большой праздник. Мы наших девушек в коллективе  очень любим , мы договорились подарить каждой по орхидее".

У Марії на роботі чоловіків теж більше, ніж жінок. Щоб привітати колег, дівчата  збирають по 100 гривень, не більше.  У чоловіків ця сума принаймні вдвічі більша і подарунки солідніші.

Кто платит за подарки к 8 марта в компаниях

Марія, працює в приватній клініці : " Трое мужчин и, наверное, около шести женщин. При чем есть специфика в том, что мужчины зарабатывают довольно таки больше чем женщины. Поэтому женщинам всегда делаются такие серьезные подарки. Допустим, поход в салон или косметический набор. Цветы, тоже сладкое. Мужчинам же женщины дарят более практичные подарки".

А ось у Верховній Раді усе навпаки. Депутат - чоловіча професія. У найчисленнішій фракції партії регіонів з двохсот восьми народних обранців жінок тільки одинадцять.  Як доводиться складатися на свята, парламентарі не зізнаються.  Владислав Лук`янов каже, що 8-го березня своїх соратниць без квітів точно не залишать.  А 23-го лютого жінки витрачатись не повинні - вважає політик. 

Что дарят женщинам на работе к 8 марта

Владислав Лук'янов, народний депутат : " Я считаю, что это не правильно было бы делать. Вот всегда у славян было заведено, что мужчина это добытчик, охотник, а женщина хранительница очага. Наши женщины, народные депутаты,  они поддерживают  по-дружески хорошим словом, улыбкой утром поздравлением приветливым".

Тим часом соціологи з`ясували, що найбільш очікувані подарунки на 8-ме березня - квіти, ювелірні прикраси, і звісно, чоловіча увага.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: деньги офис подарки 8 марта колеги
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2139
Загрузка...
Загрузка...