Цьогоріч ціна на активний відпочинок мало чим відрізняється від торішньої. На міських гірськолижних курортах один підйом коштує від трьох до десяти гривень, залежно від чАсу доби та висоти. Можна купувати абонемент на годину, півдня, день чи ніч із необмеженою кількістю підйомів. На загальноукраїнських ціни значно вищі. Катання в будні бУде на третину, а то й на половину дешевше.

Уляна Дрючкова, журналіст: "Хочете стати на лижі - вибирайте скромнішу гірку. Тут можна вивчити базові рухи, навчитися обминати інших лижників та що найголовніше - правильно падати. То ж уже можна підкоряти вищі вершини."

На гірськолижних курортах вам зможуть допомогти інструктори. Вартість години заняття - сто п’ятдесят - двісті гривень.

Ірина Підгорна, інструктор: "Одягати лижі, ходити і падати - це перше, чоги ми навчаємо. А потім уже трішки піднімаємося пішки, і ставимо плугом. Якщо вже людина це освоїла, потім ми потихенько, дивлячись на її рівень, піднімаємося на підйомнику. "

Для початку - охочому стати на лижі чи сноуборд - достатньо буде прокатного спорядження. На міських курортах година оренди коштує від сорока гривень, дитячий комплект - від двадцяти п’яти. Це - взуття, сноуборд чи лижі. На курортах Західної України прокат екіпірування обІйдеться від шістдесяти гривень за добу. Заставою слугуватиме будь-якИй документ, що посвідчує особу.

Андрій Ходюк, головний інженер гірськолижного комплексу:"Потрібно обдивитися щоб не було ніяких поломок, ти не взяв лижі вже поломані. Вже потім при здачі, щоб не пред'являли ніякі претензії. Якщо зламав, то повертає вартість комплекту з амортизаційними витратами".

Хочете кататися постійно - купуйте своє спорядження.

Кирило, продавець-консультант гірськолижного спорядження: "Если брать комплект акционный, туда входят лижи, ботинки, палки, то он начинается где-то от 2500 и 4000 грн. И одежда будет стоить где-то в районе 2-4 тыс. грн. "

Чим професійніше катається людина, тим у неї більше вимог до спорядження, відповідно - ціна буде вища.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: отдых цены катание на лыжах
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1217