Любите попаритися не лише на роботі? Відвідайте екзотичні лазні. Найбільш популярні у нас японська, що має назву офуро, і турецька -  хамам. Нові насолоди для себе відкривала  Наталка Андрійчук.

Наталя Андрійчук, журналіст : "Це японська лазня офуро. Температура у ній може сягати 43 градусів. У воду часто додають відвари різноманітних цілющих трав - ромашки, м’яти,календули, меліси. Процедура унікальна тим, що має чудодійний охолоджувальний ефект, допомагає позбутися різноманітних недуг та нормалізувати обмін речовин".

Найзатребуваніша процедур у салонах краси для собак - спеціальні маски

Пройти ритуал офуро можна і в українських  спа-салонах. Японська лазня  відрізняється від  російської. На організм тут впливає не пара, а вода. Відвідувачі спочатку приймають душ, а потім по черзі входять у три резервуари. Щоб уникнути різкого перепаду температур.

Олександр Колаєв, лазебник: " В первой - в теплой бочке, там  около 35-36 градусов, в холодной - около 18-16 градусов. И также горячая, в которой иногда может использоваться даже подогрев. Иногда используется в этих бочках джакузи, чтобы быстрее прийти к расслаблению. И когда ты уже чувствуешь, что расслабился, идет переход в холодную воду.  Обычно это чередуется около трех раз".

У деяких лазнях такі діжки ставлять на вулиці, і в них залазять загартованіші. Завершальний етап ритуалу - традиційна японська чайна церемонія. Під час неї п’ють лише зелений чай, іноді з жасмином чи корицею. Такі процедури  знімають  ревматичні болі, стимулюють  серцево-судинну систему, очищують  шкіру, допомагають позбутися зайвої  ваги та депресії. Відвідування японської лазні  - хороший профілактичний засіб проти застуди. А ось якнайкраще боротися із целюлітом допомагає турецька лазня, або хамам. Там  дуже волога пара, яку організм легко сприймає завдяки невисокій температурі. До того ж, окрім традиційного розігрівання, проводять комплекс супутніх процедур - масажі, пілінги, обгортання.

Китайцы открыли самый большой отель в мире

Анастасія Морозова, адміністратор SPA-центру : " Абсолютно не портятся волосы, не надо одевать никаких специальных шапок, загар не снимается. Так как влажность высокая, это очень благоприятно для нашей кожи, так как мы, в принципе, состоим из воды. После намыливания человека в хамаме на тело наносится оливковое масло, оно очень хорошо питает кожу, увлажняет. Для женщин это вообще божественная процедура, так как кожа нежная, мягкая, подтянутая".

Після 15-20 хвилин лежання на прогрітому мармурі в хамамі тіло розтирають мочалкою із шерсті чи рослинних волокон. Завдяки цьому очищуються пори, виводяться токсини і шлаки, активізуються клітини. Особливість турецької лазні також у тому, що вона допомагає м’яко та глибоко прогріти м"язи і суглоби.

Масажисти встановили світовий рекорд

Година перебування в критому комплексі, де можна відвідати ці два види бань, обійдеться приблизно у 100 гривень з людини. Якщо ж діжка офуро розташована на вулиці та є додаткові процедури - доведеться віддати понад тисячу з кожного. А якщо сподобався  лазебник  - можна дати йому на чай. На  Сході говорять - на лазню.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена отдых сауна спа-салон
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1883
Загрузка...
Загрузка...