Чи може жінка відстояти материнське право відносно тієї дитини, яку народила і виносила, але з чужого ембріона?! Депутати знову переглянули відповідну норму Сімейного Кодексу. І уточнили, що у випадку, коли в організм було перенесено зародок, зачатий подружжям, саме вони і є батьками. Вважається, що немовля з'явилося на світ внаслідок застосування допоміжних репродуктивних технологій. Таку поправку незабаром внесуть до статті 123 Сімейного Кодексу України. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: родители ubr семейный кодекс еко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1677