Напередодні великих свят обсяги водоспоживання та водовідведення у Києві стрімко зростають — під час традиційних святкових приготувань мешканці міста потребують більше води, ніж зазвичай.

 Так, 31 грудня 2012 року кияни спожили 948 тис. м куб. холодної води, що майже на 10% більше, від середньодобового  обсягу у грудні 2012 року.

Киевлянам-должникам отключат воду

Однак, незважаючи на збільшення подачі води у святкові дні,  продовжує спостерігатися  загальна тенденція до зменшення споживання води мешканцями міста із мережі централізованого водопостачання: 31 грудня 2012 року споживання холодної  води зменшилось на 45,5 % у порівнянні з цим днем 1994 року — 1 млн. 737 тис. м куб. — максимум, що був зафіксований Київводоканалом у новорічні свята впродовж 18 років.

Загалом різке зниження водоспоживання у місті розпочалось з 1991 року. До прикладу, лише з 2004 по 2012 роки воно зменшилось на 30%: середньодобова подача води у 2004 році становила 1 млн. 200 тис. м куб. води, 2012 рік — 846 тис. м куб.

Як і щорічно, для забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення у новорічні та різдвяні свята цілодобова робота аварійних бригад Київводоканалу на водопровідних та каналізаційних мережах і спорудах проходила у режимі підвищеної готовності.

Однак виконання аварійних робіт затягувалось через неможливість доступу бригад Товариства до водопровідних колодязів, а часом і складність  їх пошуку, у зв'язку з нерозчищеними сніговими наметеми та їх обледеннінням, які бригади змушені були ліквідовували самотужки.

За шість діб новорічних та різдвяних свят від киян надійшло 89 заявок на пошкодження мереж холодного водопостачання, за усіма об’єктами працювали аварійні бригади Товариства.

Киянам хочуть підвищити тарифи на воду

Крім того, з 30 грудня 2012 року по 7 січня 2013 року аварійні бригади усунули 164 засмічення на каналізаційних мережах, найбільше їх було зафіксовано напередодні Нового року 30 і 31 грудня — по 30 засмічень, а також напередодні Різдва, 6 січня, — 36 засмічень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: киев вода киевводоканал
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1747
Загрузка...
Загрузка...