Вітчизняні овочі продовжують дешевшати. Аналітики ринку порахували: протягом двох тижнів розцінки на природні вітаміни, які входять до так званого "борщового набору" знизили майже на 37%.

Відтак, коштують продукти утричі менше, ніж у цей же час минулого року. Адже вітчизняні фермери виростили городини цьогоріч забагато. Особливо втратила у вартості капуста. Ціни на неї впали у 6 разів. Якщо порівнювати з 2010-м. Виробники кажуть: кіло білокачанної деякі господарства продають по 45-60 копійок. Це вартість із поля. Також, стрімко дешевшають цибуля, буряк, морква і картопля. До речі, проти минулого року розцінки на бульбу втричі нижчі. Фахівці запевняють: овочі "борщового набору" не дорожчатимуть до кінця сезону. Щоправда, помідори та огірки у вартості вже додають.

Сергій Кваша, представник Мінагропроду: "Як так томати коштують cgу Херсонській області ну скажімо 80 копійок, чи 1,50 приходе листопад місяць і вони стрибають до 5-7 гривень. А це означає, що ми повинні чітко зрозуміти, що на ринок іде продукція тепличного господарства і саме вона вносить ось цей індекс зростання".

А от учасників "гречаної змови" Антимонопольний комітет України уже вніс до "чорного списку". АМКУ розпочав перевірку виробників харчів. У центрі уваги - якість продукції та ціни.

Теги: цена продукты овощи стоимость еда новости ubr борщ
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1801