Ставку податку на зарплату хочуть змінити. Нині кожен віддає 15 відсотків доходів до бюджету. У фіскальному відомстві  пропонують перейти на диференційовану шкалу - від 10 до 20 процентів. Логіка така - що краще заробляєш, то більшою частиною ділишся з державою. Водночас переважно громадяни платитимуть за мінімальною ставкою. Чиновники сподіваються, що це сприятиме легалізації зарплат.  Глава парламентського комітету з питань податкової політики Віталій Хомутиннік каже, що в разі втілення урядових ініціатив розмір надходжень до бюджету не зміниться.

Арбузов хоче легалізувати зарплати за рахунок пенсій

Віталій Хомутиннік, голова комітету ВР з питань податкової політики : " Якщо Ви пам`ятаєте, то раніше  у нас була прогресивна шкала  оподаткування, податок доходив до 40-ка відсотків.  І коли податок 40 відсотків це майже впевнено можна сказати, що всі будуть шукати шляхи, як не сплачувати ці податки. Тому більше, ніж 20 % податок взагалі не може бути".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина зарплата податок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 5547
Загрузка...
Загрузка...