Відповідно до розрахунків КП "Київський метрополітен", економічно обґрунтований тариф на 2013 рік становить 3-3,05 гривні. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, йдеться у повідомленні КМДА.

У Попова посчитали, сколько должен стоить проезд в метро

Крамаренко зазначив, що вартість проїзду в Київському метрополітені не підвищуватиметься. За його словами, зараз місто дотує кожну поїздку в метро.

"Варто розуміти різницю між поняттями "тариф" та "вартість проїзду". Тариф ми визначаємо для того, щоб мати змогу компенсувати з міськбюджету затрати підприємства. Відповідно до розрахунків КП "Київський метрополітен", економічно обґрунтований тариф на 2013 рік становить 3-3,05 гривні", - сказав чиновник.

Він повідомив, що фактично місто дотує кожну поїздку на 1 гривню.

За словами Крамаренка, розрахунковий тариф визначається комунальним підприємством відповідно до собівартості перевезень і застосовується при визначенні суми компенсації витрат із міського бюджету.

 Проїзд у київському метро подорожчає до 3 гривень

Нагадаємо, вартість проїзду в метрополітені була підвищена до 2 гривень у вересні 2010 року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: киев метро проезд
Источник: Экономическая правда Просмотров: 1546
Загрузка...
Загрузка...