Комунальні тарифи - залежно від доходу. Мінрегіонрозвитку пропонує нараховувати плату за квартиру за новим принципом. Соціально незахищеному населенню - субсидії. Заможним, залежно від заробітків, - вищі розцінки. У відомстві вважають, що це сприятиме кращим розрахункам і покриттю видатків на утримання будинків.

Див. також: Как изменится плата за коммуналку

Та експерти кажуть: така схема сприятиме корупції. На їхню думку, треба стимулювати виробників послуг залучати інвестиції та модернізувати мережі.

Див. також: Близнюк назвал условия повышения тарифов

Нагадаємо, у лютому прем'єр доручив міністру регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолію Близнюку розробити систему тарифоутворення, що базуватиметься на висновках енергоаудиту.

Світлана Старцева, нач. управління тарифної політики Мінрегіонрозвитку: "Механізми застосування тарифів повинні бути стимулюючі. І стимулюючими в тому плані, що люди, які спроможні платити, повинні платити в повному обсязі. І в контексті доходів населення розмір тарифу повинен коливатись".

Олексій Кучеренко, голова спілки власників житла України: "Це буде така корумпована годівниця, розумієте?! 5 тарифів, інспектори повинні кожну категорію віднести до цього! Та навіть не треба про це говорити".

Борги за "комуналку" збирають колектори >>> відео

Теги: доход коммуналка тарифи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2290