Вакцини не дорожчатимуть. У МОЗ зробили помилку, набираючи текст. Йдеться про вимогу транспортувати вакцини рефрижераторами в термоконтейнерах. Умовно кажучи, "холодильника в холодильнику", - зазначають фармацевти. А це призведе до використання значних коштів. У відомстві пояснюють: у документі забули поставити сполучник "АЛЕ". Держслужбовці запевняють, що процедура транспортування залишилася незмінною. Тож українцям і надалі робитимуть щеплення за нинішньою ціною, кажуть у МОЗ.

Нагадаємо, вчора чиновницька помилка наробила галасу. Фармацевти заявили про те, що вартість вакцин може зрости чи не вп’ятеро. Відповідальність поклали на чиновників. Які оприлюднили наказ МОЗу про зберігання та транспортування ліків.

Ірина Колеснікова, головний епідеміолог МОЗ Україниу: "Мови зберігання вакцин та препаратів cgне змінюється. Вони залишаються такими самими, як і були. І зберігання і транспортування. Останній наказ МОЗ, яким регламетується здійснення профілактичних щеплень в ньому є друкарська помилка".

Теги: цена грипп стоимость эпидемия здоровье вакцина моз телеканал ubr новости
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 796