Хочеш бути досконалим, будь таким усюди.  Естетів,  які вважають, що гарний вигляд повинне мати не лише обличчя, а й найпотаємніші місця, більшає щороку. На що українці готові заради краси.

Корисно знати : Уход за кожей зимой: от чего следует отказаться

Давно відома на Заході процедура інтимного відбілювання  в Україні поки що - новинка.  Цю тему активно обговорюють на інтернет- форумах, однак знайти салон, де допоможуть повернути шкірі інтимних зон природний світлий колір, не просто.

Взагалі піонером у цій справі на теренах колишнього СРСР багато хто називає відомого російського співака Валерія Леонтьєва. Років 7 тому  інтернет заряснів повідомленнями про те, що артист відбілив собі місце, на якому сидить.

Дивіться також : В Україні можна придбати сертифіковану свіжу косметику ручної роботи

У багатьох ця історія викликала посмішку,  однак дерматологи пояснюють: до лікарів люди звертаються з проблемою, пов`язаною з гіперпігментацією. Занадто темний колір шкіри в інтимних зонах створює значні незручності.  

Ольга Бакунець, дерматолог-косметолог : " Мы столкнулись с тем, что действительно для них это ощутимый дискомфорт. Для некоторых действительно даже комплекс".

Переважна більшість тих, хто зважується на процедуру інтимного відбілювання - жінки, розповідають в столичній клініці.  Посилена пігментація делікатних зон найчастіше  зумовлена гормональними порушеннями в організмі, наприклад пологами, або віковими змінами.  Хоча часом до дерматолога приходять і молоді дівчата. Чоловіків проблема гіперпігментації теж турбує, щоправда,  значно рідше.  У їхньому організмі гормональні зміни трапляються не так часто.   Салонна процедура відбілювання доволі проста і забирає не більше ніж годину. 

В Украине популярнее становится услуга "секретарь с интимом"

Ольга Бакунець, дерматолог-косметолог : " Вначале врач наносит специальный отбеливающий пилинг, после которого наносится специальный крем, который дается Вам в домашний уход.  С рекомендацией наносить его один-два раза в день в течение двух недель. Процедура относится к ряду едино разовых процедур и мы рекомендуем  ее делать один раз в полгода".

У столиці процедура відбілювання доволі доступна.  Якщо в Сполучених Штатах за неї беруть щонайменше дві тисячі доларів, то у Києві вартість навіть не дотягує до двох тисяч гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: красота услуги новинка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 8653
Загрузка...
Загрузка...