Киян ошукали на десятки тисяч гривень. Шахраї повсюди. Відтепер можна попастися ще й на купівлі меблів. За інформацією постраждалих бізнесмен уже кілька років вдало обманює простих людей. Тисячі гривень, десятки обурених клієнтів. Як не потрапити на гачок меблевих комбінаторів читайте далі.

Меблева піраміда. Це не новий інтер'єр у квартирі - це фінансова махінація. Така собі фірма збирає кошти з клієнтів, але виготовляти для них замовлене не поспішає.

Читайте також: 10 популярных схем обмана туристов

Постраждалий: "Як виявилось за місяць до поставленої дати і після нього. Ніякого процесу не було. Нарікання на те, що проблеми із митницею. Усі ці розмови тягнулися до кінця року".

Аби заспокоїти замовників, представники фірми зіграли на українському менталітеті. Запропонували одному з постраждалих знижку 50 % на.... друге замовлення.

Читайте також: Кому принадлежат финансовые пирамиды в Украине

Постраждалий: "Вагома таки знижка. Ми знову ж таки повірили їм. Оскільки від першої особи не від рпацівників почули таку пропозицію. Договір був підписаний на доставку шафи купе в листопаді термін виготовлення 30 робочих днів"

Загалом родина внесла завдаток у сумі 15 тисяч гривень. Ми вирішили звернутися до фірми. Втім розмовляти, а тим більше зустрічатися з нами на відріз відмовилися.

"- Собственно начальник за границей. А вы кто журналист?

- Да.

- Извините, с вами никто на эту тему разговаривать не будет".

Захисники прав споживачів знизують плечима - кажуть до них за весь минулий рік надійшло тільки три скарги.

Дмитро Гудименко, представник відділу контролю за якістю послуг: "На сьогодні споживач повідомив, що він звернувся із письмовою заявою. З приводу повернення грошей за невиконане замовлення. На даний час це питання вирішується між підприємцем і споживачем".

Тим часом Інтернет рясніє сотнями скарг розлючених клієнтів, які не отримали своє замовлення, отримали його частково - приміром - дверцята від шафи, або лише через кілька місяців врешті вибили назад свої кошти. Кожен п'ятий коментар - про готовність позову до суду . Є і такі, хто закликає об'єднуватися і подавати колективну скаргу. До слова - остання скарга на одному з форумів - датована і сьогоднішнім числом

Читайте також: Финансовые пирамиды исчезнут с территории Украины

Постраждалий каже - спритна фірма активно відкриває нові філії в регіонах. Бо в Києві про махінації знає уже чимало громадян. Тож кошти клієнтів напевно пускають на розвиток власного бізнесу. Юристи кажуть - і цілком законно - на підставі хитрого договору, довести незаконність дій меблевих хитрунів - важко. Утім, виявляється - ця спрва ще й у вІданні антимонопольного комітету

Дмитро Моргун, адвокат:"Если допустим антимонопольному комитету по требованию АМКУ не предоставляется таким предпринимателем информация о полученной прибыли за прошлый финансовый год. АМКУ имеет право оштрафовать такого субъекта предпринимательской деятельности в размере 15 тысяч необлагаемых доходов граждан".

Дежавю: МММ, Мавроди и доверчивый народ >>> читайте також

Справа не проста- адже адреси та телефони меблевої фірми постійно змінюються. Досі в Україні покарати авторів подібних афер не вдалося жодного разу. Тож замовляючи меблі - уважно читайте - на чому ставите підпис.

Інна Мазуркевич, Олександр Павленко, Телеканал UBR.

Теги: мошенничество недвижимость мебель афера
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2964