Усе більше українців відмовляються від вживання м'яса. Замінюють його соєю та активно вживають овочі й фрукти. Кажуть, що такий раціон і гроші економить, і здоров'я береже.

Михайло Волинець, сироїд: "От жменьку береш голозерного овесу або машу. В цій упаковці це фірма випускає, це дорогий продукт, а насправді я купую на базарі в узбеків маш який я сам промив, провіяв і він там дешевий".

ВООЗ попереджає: Сироїдіння - це хвороба

У магазині 350 грамів Маші коштують 42 гривні. Та вистачить його на кілька днів, бо їсти бобові треба по жмені щодня. Кілограм соєвої ковбаси обійдеться у 50 гривень, пшеничної - у 80 гривень. Найдорожчі сухофрукти та гриби. Ціни тут коливаються від 135 до майже 1 000 гривень за кілограм. Обов'язкові в раціоні вегетаріанців та сироїдів - горіхи.

В Україні постує третина населення. За місяць кожен економить близько 400 грн

Олена Березовська, директор магазину органічної та натуральної продукції: "Я думаю что не больше чем 150-200 грамм в день и если мы говорим о ценовой политике, так это от 60 до 200 гривен если мы берем линеечку орехов любых десять гривен в день".

Українці за рік з'їдають понад 300 тис. тонн ковбаси. Та за що платимо?

Витрати на харчування зростають узимку. Тоді овочі та фрукти дорожчають. Хоча все одно вегетаріанці кажуть, що економлять, не вживаючи м'яса. До 5 000 гривень за рік.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Яке м'ясо в українських McDonald's

Теги: экономия здоровье вегетарианство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2125