У Вінниці з нового року розпочнеться програма оновлення котелень та теплових систем, яка допоможе покращити якість теплопостачання та скоротити експлуатаційні витрати комунального підприємства. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Аліпов під час робочого візиту до Вінниці разом з колегами зі Швейцарії, повідомляє прес-служба міністерства.

Украина на 85% обеспечена счетчиками тепла

"Модернізація вінницьких котелень реалізовується відповідно до підписаного раніше Меморандуму спільно з Мінрегіоном, керівництвом Вінниці та представниками Швейцарії. Цей проект дасть змогу підвищити якісь комунальних послуг для вінничан – це найголовніше.

Однак ми також сподіваємося, що собівартість цих послуг буде знижуватися. Ми упевнені, що дієва активність місцевої громади та її керівництва допоможе порозумітися із закордонними колегами", – наголосив Перший заступник Міністра.

Вінниця очікує на суттєві інвестиції на вирішення проблем власного міста. За словами міського голови Володимира Гройсмана, наразі головна задача у системі теплопостачання – забезпечити енергоефективність.

Азаров решил помочь украинцам рассчитаться с долгами за ЖКУ

"З наступного року розпочнеться практичне впровадження цієї програми у двох районах міста. Почнемо встановлювати індивідуальні теплопункти в будинках, оптимізовувати усі мережі, тобто підвищувати свою енергоефективність. Ми очікуємо, що отримуємо від Швейцарії 16 млн швейцарських франків, а це понад 176 млн гривень", – сказав Володимир Гройсман.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: себестоимость коммунальные услуги общество
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 441