Мешканці вінницького будинку економлять тепло за унікальною технологією. Вони купили за свій кошт спеціальний тепло регулятор. Вмонтували його у труби теплопостачання. Він і регулює подачу тепла в квартири, тим самим і економить кошти мешканців даного будинку. Температура повітря у їхніх оселях стабільна, а от споживати теплоенергії вони стали менше.

Мешканка цього будинку, Надія Гончарук, за спожиту теплоенергію платить на 30 відсотків менше ніж її сусідка з іншого будинку. Жінка розповідає, мешканці її багатоповерхівки поставили в себе в підвалі спеціальний регулятор тепла, він і дозволяє зекономити кошти за спожиту теплоенергію.

Дана установка коштує 16 тисяч гривень. Купили її мешканці в складчину. Вмонтували в централізовану систему теплопостачання. Пристрій дозволяє регулювати температуру в будь-яку пору року та доби. За словами голови ОСББ Юрія Марчука, у квартирах мешканців температура повітря завжди 21 -23градуси, а от споживають вони теплоенергію протягом опалювального сезону неоднаково. "Програмне забезпечення, яке стоїть на цьому обладнанні має декілька режимів роботи, ми встановлюємо їх. Є режим ранішній, є денний режим, є вечірній, є нічний. І в залежності від температури повітря він регулює подачу теплоносія на будинок, і безпосередньо квартири"

Мешканці цього будинку порахували, що придбаний регулятор тепла щомісячно економить їм суттєво кошти. Тих 16 тисяч, які вони заплатили за пристрій, уже давно повернулися за рахунок зекономленого. Бо ж люди платять тільки за дійсно спожите тепло.

Теги: счетчики тепла экономия винница телеканал ubr личные финансы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1521