З нагоди святкування Великодня 370 тисяч соціально незахищених киян отримають одноразову адресну матеріальну допомогу від міської влади. Відповідне розпорядження підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Розпорядженням передбачається надання одноразової адресної матеріальної допомоги членам сімей загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані у розмірі 500 гривень.

Також матеріальну допомогу у розмірі 300 грн. отримають малозабезпечені та багатодітні сім’ї, опікуни чи піклувальники відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" та отримувачі пенсійних виплат, у зв’язку з втратою годувальника на дітей сиріт.

Матеріальну допомогу у розмірі 200 грн. виплатять інвалідам з дитинства та дітям з інвалідністю, малозабезпеченим, які проживають разом з інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, а також інвалідам І групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує 1200 грн. Також матеріальна допомога надаватиметься на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Так, особи з інвалідністю ІІ групи, непрацюючі інваліди ІІІ групи та непрацюючі пенсіонери, розмір пенсійних виплат, яких не перевищує 900 та 1200,00 грн., отримають 100 грн. матеріальної допомоги. Таку ж суму виплатять матерям на дитину до досягнення нею трирічного віку, одиноким матерям, особам, які отримують компенсації за надання соціальних послуг та які доглядають за інвалідами І групи або пристарілими, які досягли 80-річного віку. Матеріальну допомогу у розмірі 100 грн. отримають батьки, що усиновили дитину.

Крім того, матеріальну допомогу виплатять особам, які з поважних причин не отримали її у 2011 році, відповідно до розпорядження КМДА від 24.10.2011 № 1941 "Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни та жертвам нацистських переслідувань міста Києва з нагоди відзначення 67-ї річниці визволення України та 68-ї річниці визволення столиці України від фашистських загарбників".

За інформацією Головного у правління праці та соціального захисту при наданні враховуватиметься: розмір основної пенсії, пенсія за особливі заслуги перед Україною а також інші надбавки і доплати, у тому числі індексації та підвищення згідно з законодавства України.

Отримання адресної допомоги, здійснюватиметься у порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та отримувачів через їх поточні банківські рахунки, а також у поштових відділеннях.

Зауважимо, що адресна соціальна матеріальна допомога, яка не була своєчасно виплачена, через незалежні причини від отримувача, у разі його смерті, виплачуватиметься членам сім’ї, померлого у відповідному порядку. Також слід врахувати те, що особі, яка одночасно належить до кількох категорій, надаватиметься одна виплата у більшому розмірі.

Теги: киев деньги пасха
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 720