Україна на межі бідності. Влада наголошує на поліпшенні життя. Експерти говорять, що чверть громадян живуть у злиднях. Подолання цієї проблеми, як зазначає Віктор Янукович, є пріоритетним у державній політиці. Про це він заявив із нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю, повідомляє прес-служба президента.

Гарант зазначив, що в рамках Програми економічних реформ у цій сфері відбулися суттєві зрушення. Показник бідності за минулий рік скоротився на 2%, досягнувши найнижчого рівня за останнє десятиліття. Цьому, мовляв, сприяло підвищення прожиткового мінімуму, середнього розміру пенсій та реальної заробітної плати.

За даними Інституту демографії та соцдосліджень НАН України, близько чверті населення держави перебувають за межею бідності. Переважно це сім’ї з дітьми та мешканці сільської місцевості. Підрахунки ООН ще песимістичніші. Якщо оцінювати українців за загальноєвропейськими критеріями, то бідних нараховуєть майже 80%.

Сьогодні у Києві відбулася всеукраїнська акція "Профспілки проти бідності". Організатори заходу пройшли ходою повз Кабмін, Верховну Раду й Адміністрацію Президента, скандуючи гасла "Бідності ні" та "Гідну зарплату". Розповідає телеканал UBR.

Теги: украина оон бедность ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1016