З Нового року в Україні будуть нові розцінки на закордонні паспорти. Оформлення стандартного - подорожчає. І обійдеться, щонайменше, у 407 гривень. Термінового - навпаки подешевшає. Це пов'язано з новим прайсом послуг МВС.

Зокрема, вартість отримання закордонного паспорта у Державній міграційній службі зросте у 4 рази. За його оформлення у 30-тиденний термін стягуватимуть 87 гривень. Нині послуга коштує 23 гривень. Тож за стандартний документ доведеться віддавати, мінімум, 407 гривень.

Термінові паспорти - подешевшають. Найбільше - ті, які виготовляють у триденний термін. Для таких МВС удвічі здешевить послуги - до ста 74 гривень. У стільки ж обійдеться документ, який виготовлятимуть за 10 днів. Розмір державного мита та ціни бланка, які також входять у вартість паспорта, поки що не змінюватимуть.

Тож уже за два місяці українці платитимуть за оформлення термінових документів менше. У десятиденний строк - 851 гривню, й у триденний - 1205 гривень. Також на 11 гривень подорожчає переоформлення втрачених закордонних паспортів. І коштуватиме 86 гривень.

Теги: стоимость загранпаспорт телеканал ubr новости оформление
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1653