Замість бонуса - борг. Столична влада обіцяла киянам, які справно платять за комунпослуги, десятивідсоткову знижку уже цього місяця. І її таки надали. А на додаток - ще й борг записали.

У жеках виникнення заборгованості пояснюють просто: ще влітку минулого року гарячої води не було. Кияни її гріли і досі не розрахувалися за спожитий тоді газ. У профільному міністерстві пояснюють: такі аргументи безглузді. Людям радять у жодному разі не погашати боргу, що виник таким чином.

Для UBR коментуює Георгій Семчук, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ: "Це неправильно. А звідки він знає чи ви гріли воду, чи ви милися холодною водою. Це неправильно. Це не приймайте до оплати. Ви не можете доказати. Ви їм скажіть, а ви докажіть мені, де в мене такий борг. В кінцевому результаті в суд подайте на них".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: знижка комунальні послуги платіжка
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2329