Пройшли, майже забули, але таки повернулися і купили. Різноманітні акції та знижки керують потенційними покупцями. І доки в Європі або Сполучених Штатах сейли справді допомагають зекономити, у нас вони, зазвичай,  примушують витрачати чималі суми на непотрібні речі ще й не того розміру та комплектації.

Вони з"являються у найнеочікуваніший момент, примушують зайти до магазину, навіть коли чАсу для цього немає, і витратити гроші  непотрібні нам речі.  Мінус тридцять, п’ятдесят, а то й всі сімдесят відсотків, два за ціною одного чи купуєш два товари, а третій  тобі у подарунок. Повз такі пропозиції переважна більшість українців, зазвичай, не проходить.

Опыт открытия торговой точки с минимальным бюджетом

Оксана Василенко, финансовый консультант : " Йде оголошення - такий то продукт за такою ціною. Дуже низькій. І всі в чергу вистроїлися. Але коли ти прийшов, їх уже немає - закінчилися. Було сто штук чи 50, вже немає. Але все одно, люди прийшли в магазин. Вони ходять і все одно щось куплять".

Придбають, бо мерчендайзери добре попрацювали і наперед виклали товари, схожі до виставлених на розпродаж. Але за повну ціну. Юридично - не підкопаєшся. Але безкоштовний сир буває...  самі знаємо де.

Ірина Корчагіна, маркетолог : " Тут вопрос в том, что обманывать вот в таком чистом виде на цивилизованном рынке - сегодня такого нет. Могут что-то там не договаривать, могут, допустим, декларировать скидку, ставить распродажу, но сообщать о том, что скидка на распродажу не действует.  Любой магазин с самими выгодными предложениями - за ними всегда что-то кроется. В убыток не будет работать никто".

Акційним товар стає не просто так: або його термін придатності добігає кінця, чи склад треба звільнити до свіжої продукції. Із технікою та одягом варіант інший - їх розпродують, коли змінюється мода, надходить нова модель або колекція.

Алла Дубровик, купує речі на закордонних розпродажах : " Власне, я вам говорила про плаття,жовту сукню я купила.  Це в Німеччині, за останній мій вояж новорічний. Я її купила, зараз скажу, за 11,99 євро".

Дизайн интернет-магазина: 20 советов

Киянка Алла уже кілька років купує одяг на європейських розпродажах. У фірмових західних бутиках, розповідає дівчина, і комфортніше почуваєшся, і якість одягу вища, та й ціна - значно приємніша.

Алла Дубровик, купує речі на закордонних розпродажах : " Там я можу купити собі, не плануючи, абсолютно, пальто, чоботи, це речі, які в Україні середньостатистична дівчина до них підходить ґрунтовно. До речі, я зараз в шкіряних сапожках, я їх купила в Німеччині, це теж був розпродаж, купила за 53 євро - вони витримали нашу зиму, сіль на них не залишалася".

Крім того, що в розвинених країнах є так звані демократичні бренди, у них і знижки справжні. В Україні ж на товари ціни спочатку піднімають до небес, а під час розпродажів зменшують до звичайної вартості.

Едуард Андрейченко, заступник голови правління спілки рекламістів : " Параллельные затраты, связанные с реализацией продукции, вынуждают продавца накручивать тот необходимый процент. Это раз. Во вторых, достаточно большая прослойка людей, которые совершают импульсные, ничем не обоснованные, но очень дорогие покупки. На них и основано. Кто научился считать, тот ездит, считает".

Торговельні мережі відмовляються від дисконтів - час бонусів

Зекономити хочеться, а часто їздити до Європи не виходить - акційні речі можна купувати через друзів і знайомих. А ще - брендовий одяг можна знайти на офіційному сайті, замовляти самотужки чи просто порівнювати ціни із магазинними. Якщо плануєте придбати акційні  харчі - пильнуйте термін придатності та перевіряйте, чи саме цей товар продається зі знижкою. Інакше ризикуєте придбати продукцію за звичайною ціною.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина магазин скидки одежда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1897
Загрузка...
Загрузка...