"МММ-2011" не має ліцензії для роботи в Україні. Заявили у Держфінпослуг. Організацію не внесено до держреєстру, а отже, вона працює незаконно, стверджують у відомстві.

Однак Сергій Мавроді, граючись словами переконує: це фінансова піраміда, а не установа. А такі в Україні, мовляв, не заборонені. Повідомляють журналісти видання "Дело".

Нагадаємо, бізнесмен у 1989-му заснував кооператив "МММ". Він став найбільшою в історії Росії (та СРСР) фінансовою пірамідою, через діяльність якої постраждали 10-15 мільйонів людей. Цьогоріч "МММ-2011" з'явилася спочатку в Москві, а наприкінці літа - і в Києві. За неофіційними даними, до неї наразі входять 200 тисяч українських вкладників. Нині діяльністю Мавроді зацікавився Антимонопольний комітет України.

"Ми будемо жорстко реагувати на це. Жорстко. Будемо застосовувати всі засоби для того, щоб громадянам повернути ці кошти", - заявив телеканалу UBR перший заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: финансовая пирамида ubr ммм мавроди
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2480