Вона не потребує жодних інвестицій, проте допомагає торгівцям значно збільшувати продажі. Завойовувати клієнтів деякі підприємці вирішили звичайною усмішкою. Вдається. Кажуть, вкладені в бізнес кошти повертаються швидко. Переконувалася - Наталія Яровенчук та канал UBR.

Щоб від клієнтів відбою не було – працюйте з посмішкою. Так радять у цій компанії. Яка спеціалізується на доставці харчів у столиці. Кажуть, пропонують українцям товар не дешевий. Мовляв, органічного виробництва. Тож за літр молока правлять 15 гривень. Хліб привозять десь по 12 гривень. Проте, охочих купити – вистачає. Розповідають, що ще рік т ому вклали у бізнес понад 100 тисяч гривень. Та гроші уже повернули.

Владислав Полонський, підприємець: "Мы не продаем молоко или хлеб, а доставляем утром настроение людям. Сейчас идет изменение приоритетов у потребителей. По крайней мере, это можно увидеть в Киеве. И люди уже не хотят, у них не есть цель купить за 5 гривен багет, лишь бы он был большой".

Підприємці розповідають: щоб бізнес йшов як по маслу - важливо вдало дібрати персонал. Та проводити спеціальні тренінги. Кажуть, на них не економлять. Мовляв, у такій справі оптимісти потрібні. Бо працюють кур’єри із шостої ранку. Фактично – з настрою цієї людини починається й день клієнта.

Ольга Печенюк, киянка: "Зайдите сегодня в любой супермаркет или магазин. Маленький или большой не имеет значения. Много вы там увидите лиц улыбающихся продавцов или кассиров? К сожалению, нет. Скупы мы стали на улыбку. А ведь это так просто и совершенно бесплатно".

Олена Хоріна, психолог: "Посмішка завжди позитивно впливає на стан людини. Американці ж кажуть, ну і не тільки, взагалі всі вчені кажуть, що якщо людина посміхається, то вона навіть коли почала посміхатись і не мала гарного настрою, то вона може його собі створити".

Фахівці стверджують: те, чи купить людина товар, на 80% залежить від її емоцій. Тож за гарний сервіс – обов’язково віддячить гривнею. Та звернеться до компанії знов. А постійні клієнти забезпечують бізнесменам левову частку їхнього прибутку.

Теги: продажа магазин продукты доставка свой бизнес предпринимательство идея бизнеса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1499