Бізнес із креативом. У музеї-магазині у Вінниці стоїть 100-річний самовар і звучить грамофон. Власник крамниці оздобив вітрини старовинними речами.Тут можна побачити, понюхати та придбати понад півсотні різновидів чаю та до 20 –ти сортів кави.

Ще рік тому в цьому місці трудилися офісні працівники. Нині тут одна з цікавинок Вінниці.

"Оформление какое, ретро, музыка, все очень приязно. Очень интересное сочетание как музей и магазин, что можна купить и увидеть историю города".

Читайте також: Новый вид бизнеса в Украине: игрушечные клубы

Аби привабити клієнтів Олександр оздобив вітрини старовинними самоварами, антикварними заварничками, цукерницями, гасовими лампами та годинниками.

Олександр Сукольніков, ініціатор створення магазину-музею: "Купляємо по всій Україні. Єсть ринки, у колекціонерів скуповуємо, приводимо їх в належний стан і щоб люди дивилися. 90 % цих самоварів і техніки, яка тут находиться старовинної, вона, в принципі, може бути придатною для використання".

Збіг обставин чи задум, але 100 років тому тут також був магазин кави та чаю.

Дивіться фоторепортаж: 12 самых креативных людей в бизнесе

1918-го в цьому будинку жив єврей Моїсей Флігельтуб. Він торгував колоніальними товарами - чаєм, кавою, спеціями, горіхами, які привозив з Одеси. Його продукцію знали не лишЕ у Вінниці. Постачав він її і в Київ.

Олена Юрчук, продавець – екскурсовод: "Розповідаємо про самовари і про колишній цей магазин, який ми зараз відновили . ну і атмосфера тут така. І грамофон грає. Атмосфера тут така, не звична для нашого часу".

Невдовзі музей поповнить колекція старовинних годинників, каже власник. Один з них, унікальний, виготовлений фірмою Густав Беккер. Та ретро-речі тут не продають. Відвідувачі можуть придбати тільки чай та каву.

Теги: бизнес магазин музей идея бизнеса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1273