Нове - це добре забуте старе. У цьому на власному досвіді переконалася жителька Нью-Йорка. Жінка ще три роки тому почала модернізувати застарілі меблі. Нині має неабияку базу клієнтів і непогано заробляє.

Як заробити на мотлосі, знає американка Натан Хескок. За три роки вона зуміла відкрити власну майстерню та збільшити свій дохід уп'ятеро. Її бізнес - переробка старого умеблювАння на нове. Клієнти здають їй свої товари і вона їх модернізує. Ціна послуги - договірна. Залежить від складності роботи і терміну виконання.

Натан Хескок, майстриня: "Раніше люди просто постійно витрачали гроші. Зараз вони економлять і у них з’являється вільний час на пошук інформації в Інтернеті. Багато моїх клієнтів знайшли мене через мережу. І вирішили, що переробити вживані меблі буде дешевше, ніж купувати нові".

Жінка пояснює - хоча люди почали економити, та все ж хочуть оновити помешкання. Тому і в часи кризи - клієнтів вистачає. Крім того, перероблені предмети обстановки - це завжди ексклюзивність за помірні гроші.

Теги: бизнес мебель истории успеха заработок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1881