Він оживив Сталіна, Гітлера, Ейнштейна, Брежнєва, Хрущова. Його ляльки передбачають майбутню долю політиків. Серед тридцяти експонатів колекції наразі лише одна жінка - Юлія Тимошенко. А от кого він боїться ліпити - голлівудську акторку Мілу Йовович, бо вона має складне обличчя. Історія майстра лялькової справи далі в сюжеті.

Житомирянин колекціонує політиків, акторів та співаків. Не живих - в подобі ляльки. За професією Сергій - залізничник. В лялькарі подався відколи втратив роботу. Все почалося з жарту - коли з другом вирішили зробити самих себе. Тепер на одну ляльку майстер витрачає до двох тижнів.

Дивіться сюжет: Одяг для пляшки: Хоббі і заробіток

Сергій Соловйов, лялькар: "В этой коллекции у меня единственная женщина это Юлия Тимошенко и то, до сих пор я ее не могу сделать нормально. Вот. В частных заказах я делал женщин, ну довольно много, ну это конечно довольно сложно. Она должна быть красивая и так далее. Женщины довольно хорошо маскируются за макияжем, так что довольно сложно поймать тот образ".

Спочатку потрібно створити образ. Решта справа техніки. Для роботи використовує глину, дріт і поролон. Висота однієї ляльки в середньому 30 сантиметрів. Вага до 300 грамів. Одна така лялька коштує від 2 000 до 7 000 гривень.

Забавки для дорослих - у Києві пройшла виставка ляльок

Сергій Соловйов, лялькар: "На сегодняшний день я могу сказать, что она в десятки раз меньше, чем подобные куклы стоят в Москве. Такие куклы в Москве стоят около трех-пяти тысяч долларов".

Є у лялькарів професійні забобони. У роботі не використовують натуральне волосся та особисті речі. Залежить робота і від того чий портрет ліпиш. Коли ліпив Гітлера - двічі хворів. А от Ющенко під час Помаранчевої революції вийшов швидко. Ще помітив майстер, коли лялька політика швидко не ліпиться - той не досягає успіху. Трапляються під час роботи й курйози. Приміром одного разу Сергій ледве не довів до істерики незнайому жінку.

Сергій Соловйов, лялькар: "Вы заказывали своего мужа. Я его сделал. Оттуда: “Молодой человек, что вы имеете в виду?" А я еще не догоняю и говорю: “Ну, я имею в виду, что он уже готов. Извините - говорю - я не киллер, я художник - делаю портреты".

Скільки коштує колекціонування ляльок?

На замовлення портретні ляльки пан Сергій виготовляє часто. Каже - хоч і просить за них багато - але попит не спадає.

Теги: бизнес истории успеха хобби куклы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1816