Асоціація платників податків України спільно з ДПС України запрошують вас на підписання Меморандуму податкових відносин та Плану спільних дій на 2011рік, що відбудеться 3 лютого 2011 року об 11:00 в приміщенні конференц-кімнати №3 готелю Raddisson ( м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22).

Меморандум є публічною угодою між Державною податковою службою України та Асоціацією платників податків України. Він декларує права й обов’язки платників податків та державних органів влади у питаннях удосконалення процесу встановлення, регулювання, стягнення і використання податків і зборів та передбачає розбудову партнерських вдносин й узгодження плану спільних дій між ДПСУ та АППУ.

План спільних дій є своєрідним додатком до Меморандуму, підписаного між АППУ та ДПС України, та містить детальнішу інформацію щодо проведення спільних заходів сторонами-підписантами. Він передбачає узгодження позиції ДПС та АППУ щодо реформування податкової системи та забезпечення участі громадськості у прийнятті державних рішень стосовно оподаткування. Зокрема це стосується проведення "круглих столів", нарад, спільних масово-роз‘яснювальних заходів по всій території України з роз‘яснень норм Податкового кодексу, засідань з питань модернізації податкової служби, а також засідань робочої групи з вирішення конфліктних питань між платниками податків та податковими органами, формування податкового законодавства, внесення змін до Податкового кодексу, започаткування у 2011 році Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків", виховання високої податкової культури у майбутніх платників податків (організація Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей").

В Рамках підписання Меморандуму та Плану спільних дій відбудеться брифінг Президента АППУ Валентини Арбузової та Голови ДПС України Віталія Захарченка, який розпочнеться об 11.15.

Меморандум підпишуть:

Президент Асоціації платників податків України Валентина Арбузова

Голова ДПС України Віталій Захарченко

З питань акредитації прохання звертатися за тел: 278-44-84

096-334-03-94

Теги: налоги ассоциация налоговая аппу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1590