Ректор Національного університету Державної податкової служби України Петро Мельник привітав мешканців Києво-Святошинського району з новорічними святами та Днем Св.Миколая.

Особлива увага – дітям-сиротам. Наступного року державне фінансування дитячих будинків і прийомних сімей планують збільшити на 20% – майже до 650 мільйонів гривень.

Ректор Національного університету ДПС України Петро Мельник: "Це обов'язок держави, піклуючись про майбутнє, про тих людей, хто зараз потребує підтримки – від маленької дитини до студента".

У селі Петрівське ректор, в першу чергу, відвідав дитячий будинок "Отчий дім", де мешкає 62 дитини різного віку. Вихованці ходять до сільської школи і живуть, наче у великій родині. Цей дитячий будинок не належить до державної системи, тому існує на кошти меценатів. Тож на день Святого Миколая Петро Мельник привіз дітям великий сучасний телевізор і солодкі подарунки. Очільник вузу розказав історію виникнення свята, а також – власну життєву історію і запевнив, що за великого бажання і віри в краще, можна досягти високої мети.

У святковий вечір у будинку культури Петрівського відбулась лялькова вистава для найменших мешканців села. Багато з них були у костюмах, найпопулярніші - сніжинка та українка.

Влада села Петрівського каже, що другий рік поспіль починають святкувати з 19 грудня. Голова села Петрівське (Києво-Святошинський район) Антон Овсієнко: "Ми залучаємо меценатів – це місцеві підприємці, що нам дуже приємно, а також творчі колективи. Самі мешканці виступають у виставах абсолютно безкоштовно. Вони хочуть проявити себе і бути учасниками життя нашого села. І це дуже радує".

Після вистави прямо на сцені вручили подарунки старшим, але доволі старанним хлопчакам – гравцям місцевої дитячої футбольної команди. Разом з ректором Петром Мельником, головою села Петрівське Антоном Овсієнко, привітав спортсменів зірка українського футболу – Владислав Ващук.

На закінчення свята Петро Мельник та його помічники із громадських приймалень роздали всім дітям подарунки: ялинкові прикраси та солодощі із сюрпризами у пакунках.

День Святого Миколая для ректора Національного університету ДПС України Петра Мельника особливе свято: "Я вірю в силу добра. І я вірю, що люди, які чинять добро, вони отримують боже благословення. Ми повинні робити максимально хороше, що можемо. І якщо є інші наміри, то краще зупинитись – і вже це буде добром".

Петро Мельник планує вітати, дарувати подарунки і відвідувати тих, хто потребує підтримки, протягом всіх новорічних і різдвяних свят.

Теги: праздники дети национальный университет гнсу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3445