"Золотого Мангуста" в Одесі вручають вже втретє. Ця щорічна всеукраїнська премія вже стала традиційною, вона є відзнакою заслуг у розвитку фізичної культури. Коштовною нагородою вшановують за відродження спортивної традиції "чистого" або некомерційного спорту. Вже три роки поспіль організатори нагороджують видатних атлетів, тренерів, діячів культури, мистецтва, політиків та бізнесменів. Цього року нагородили і ректора національного вишу – Петра Мельника. Університет Державної податкової служби України – заклад начебто не спортивний. Утім за кількістю тренувальних програм і підготовлених атлетів є одним із найпотужніших в країні. Тому нагорода і дісталася його очільнику, кажуть організатори.

У Національному університеті Державної податкової служби України створені відповідні умови для занять фізкультурою і спортом. На базі навчального закладу працює стадіон, манеж, ігрові та спортивні зали. Студенти мають змогу тренуватися у 15 спортивних секціях. За роки існування вищого навчального закладу в ньому навчались 9 заслужених майстрів спорту, 37 майстрів спорту міжнародного класу, 55 майстрів спорту, 60 кандидатів у майстри спорту та більше сотні першорозрядників. 6 студентів були учасниками літніх Олімпійських ігор у Сіднеї, 9 студентів були учасниками літніх Олімпійських ігор у Афінах, 8 представників нашого навчального закладу були учасниками зимових Олімпійських ігор.

На чемпіонатах та першостях Європи університет представляли 45 студентів. 26 - стали переможцями та чемпіонами, 40 - здобули "срібло", 11 учасників нагороджені бронзовими медалями.

На кубках Європи 7 разів завоювали цей почесний приз, 8 разів фінішували другими й один раз були бронзовими призерами. Чемпіонами та призерами чемпіонатів та першостей України ставали понад 90 студентів.

Нещодавно університетський стадіон модернізували за найвищими стандартами. Незабаром він стане тренувальною базою перед вирішальними матчами чемпіонату Європи з футболу – Євро 2012. Крім популяризації фізичного виховання у стінах свого навчального закладу, Петро Мельник, заступник голови бюджетного комітету, підтримує розвиток спорту і на державному рівні. На підготовку до лондонських олімпійських ігор у 2012 році українська команда отримає 75 млн. грн. А загальне фінансування спорту в країні буде збільшено у наступному році маже на 10%.

Теги: премия спорт национальный университет гнсу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3580