Ректор Національного університету Державної податкової служби України привітав мешканців Києво-Святошинського регіону з новорічними святами. Помічники із громадських приймалень Петра Мельника допомагають йому роздати подарунки дітям та незахищеним верствам населення. Особливу увагу приділяють малечі, хворій на дитячий церебральний параліч, сиротам, та багатодітним сім’ям. За останні десять-п’ятнадцять років кількість "дітей вулиці", які більшу частину часу, в тому числі й нічного, перебувають на вулиці, значно зросла. У державних закладах їх класифікують як безпритульних соціальних сиріт, позбавлених батьківської опіки. В Україні спостерігається катастрофічне збільшення кількості бездоглядних і безпритульних дітей, позбавлених батьківського піклування. Із 80 тисяч дітей-сиріт лише близько 7% - біологічні сироти, тобто реально не мають батьків. Решта - соціальні сироти при живих батьках. Частина таких дітей іде жити "на вулицю", яка стає для них домом.

Розпочав заступник голови бюджетного комітету із міста Боярки. Завітав на новорічний концерт, що підготували у місцевому будинку культури. Діти отримали іграшки на ялинку та солодощі. Місцева влада отримала підтримку у вирішенні актуальних питань. В цьому році на розвиток Боярки виділили чимало коштів. Сорок мільйонів гривень отримала районна лікарня на модернізацію медичного обладнання. Двадцять мільйонів виділили на будівництво нового колектору, ще десять - на асфальтування доріг. Перші особи району говорять, що допомогу за останні півтора року була безпрецедентна. Кажуть, за часів незалежності України такого ще не було.

Для дітей у місті також створюють комфортні умови. Ведеться робота по утепленню дитячий садочків. Модернізують системи, щоб зменшити витрати на енергоносії. Впроваджують технології індивідуального опалення та оснащують окремі котельні. На харчування малечі витрачають по двадцять гривень на день – це один із найвищих показників в Київській області.

"В новому році буде краще. Буде добробут, буде достаток, буде родинний затишок. Але головне, щоб людина мала надію, і треба щоб була в неї віра. А якщо є віра, є впевненість в завтрашньому дні, то життя обов’язково буде змінюватись на краще", - зазначив Петро Мельник. Ректор Національного університету Державної податкової служби України планує поздоровляти і дарувати подарунки не тільки до початку року. Каже, під час всіх новорічних і різдвяних свят він буде відвідувати всіх, хто потребує допомоги і підтримки.

Теги: новый год дети подарки национальный университет гнсу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 4194