В Національному університеті ДПС України завершився відкритий Чемпіонат України з бойового самбо серед працівників Державної податкової служби та студентів і курсантів самого університету. Команда університету виборола 3 золотих, 3 срібних і 6 бронзових медалей. Найсильніші спортсмени ввійдуть до складу збірної команди України серед спецпідрозділів для участі у чемпіонаті світу та міжнародних змаганнях.

До участі у заході допускалися збірні команди Державної податкової служби України, МВС, СБУ та інших спецпідрозділів, а також студенти та курсанти вищих навчальних спеціалізованих закладів України. Там фізичне виховання – профільна дисципліна. Рівень молодіжного спорту треба підіймати, - вважають тренери, - лише шість відсотків випускників шкіл мають гарний фізичний стан.

Засновник премії "Золотий мангуст" Лєрнік Мусаелян: "Багато чого втратили. З моменту розпаду Радянського Союзу впав вцілому і спорт, у вищих учбових закладах в тому числі. Але останні два-три роки його знову почали розвивати. Один з таких прикладів – Податковий університет".

В Національному університеті Державної податкової служби України – 28 секцій, на яких займається більше тисячі курсантів і сто майстрів спорту. Спортивна база – європейського рівня. Її навіть будуть використовувати для тренувань перед вирішальними зустрічами ЄВРО 2012. Таку увагу спорту в університеті приділяють, бо чимало спеціальностей, приміром, податкова міліція, неможливі без поєднання фахової та фізичної підготовки.

Ректор Національного університету Державної податкової служби України Петро Мельник: "Вуз повинен максимально стимулювати спортсмена, але це не означає, що спортсмен не повинен вчитись. З таким студентом потрібно працювати індивідуально і складати йому індивідуальний графік навчань з урахуванням спортивних змагань".

Ректору Національного університету ДПС України Петру Мельнику присудили премію "Золотий мангуст" за розвиток здорового способу життя серед студентів та курсантів та створенню всіх необхідних умов для заняття фізичною культурою та спортом.

Більше уваги приділять спорту і на державному рівні. Фінансування з держбюджету планують збільшити на 10%. "Передбачено збільшення фінансування в бюджеті 2012 року на 500 мільйонів гривень - як раз на розвиток фізичної культури і спорту", - пояснює ректор ДПС України Петро Мельник. В тому числі – 75 млн. грн. – на підготовку українських атлетів до Лондонської Олімпіади-2012.

Теги: спорт национальный университет гнсу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2866