У Києві відкрилася ХХ міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра-2011" та VIII міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном". Представники кращих вишів країни та світу зібрались, щоб запросити до навчання нових абітурієнтів та юних вчених. Сьогодні у молоді є можливість обирати з кращих. Це може бути і Національний університет Державної податкової служби України, і Масачусетський політехнічний. У виставках, окрім 75 вищих навчальних закладів України, взяли участь 58 вишів із США, Франції, Великої Британії, Чехії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швеції, ОАЕ, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Росії, Мальти та Болгарії.

Виступаючи на відкритті, перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зазначив, що уряд активно підтримує інтеграцію України в світовий навчальний процес. За останній рік реалізували декілька програм. Так, Міністерство освіти відібрало 141 людину для стажування у вищих навчальних закладах світу. Конкурсна комісія рекомендувала направити на навчання або стажування в провідні закордонні виші навчальні заклади 55 студентів, 32 аспіранта та 54 науково-педагогічних працівника. У конкурсі прийняли участь 428 представника вітчизняних університетів. В рамках нової програми всі відібрані особи вирушать за кордон з метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, проведення авторських досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій, опанування новітніх методыв досліджень, отримання досвіду здійснення науково-дослідної та викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну, а також розширення наукових контактів із зарубіжними вченими.

Вітчизняна вища школа конкуренції не боїться. Петро Мельник, ректор Національного університету Державної податкової служби України, впевнений, що більшість студентів повернуться і допоможуть у розбудові вітчизняної економіки. Подібний досвід у навчального закладу вже є. Виш підтримує тісні відносини з багатьма європейськими колегами, зокрема з Сорбонною. Щоб збільшити конкурентоспроможність вітчизняної вищої школи, наступного року у державний бюджет заклали значно більші витрати на навчальну справу. Видатки зведеного бюджету на освіту у 2012 році планується збільшити до 90 млрд. грн., або на 12%.

Теги: вузы образование национальный университет гнсу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 4088