В Україні проблема інвалідності зростає: станом на 2011-й чисельність таких людей наблизилася до 3 млн., з них майже 10 відсотків — діти. Медики зазначають, за певних умов вони мають шанс стати повноцінними членами суспільства. "Київстар" у рамках програми "Для людей, для країни!" близько 10 років створює нові можливості для соціальної інтеграції, освіти та розвитку дітей-інвалідів.

Наталія Дадівєріна, менеджер зі зв'язків із громадськістю київської філії "Київстар": "Це можливість додаткової реалізації для дітей і молоді. Це також пошук своєї майбутньої професії, власне з використанням цих новітніх послуг, які є".

Компанія облаштувала спеціальну мультимедійну кімнату у Чернігівському реабілітаційному центрі та представила серію профорієнтаційних відео майстер-класів для розвитку молоді з порушенням опорно-рухового апарату.

Андрій Шевцов, президент ВГО НТІ "Інститут соціальної політики": "Останні роки ми з Київстаром впроваджуємо програми, повязані з інформаційними телекоммунікаційними технологіями. В 21 столітті ми не можемо обійти це питання і діти з інвалідністю мають бути готовими до життя, роботи в інформаційному суспільстві, яке неможливе без застосування технічних засобів".

Для роботи з майстер-класами "Київстар" обладнав 10 мультимедійних кімнат у підшефних закладах України.

Теги: дети киевстар инвалиды
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3353