У рік Євро-2012 - із футбольною карткою. На ринку з’явився новий банківський продукт. Це і комплексний набір платіжних інструментів, і додаткові сервіси. В його основі кредитна і платіжна картки та низка спеціальних пропозицій.

Володимир Буданов, заступник директора департаменту роздрібних продуктів ПАО "ВТБ БАНК": "Для всех владельцев футбольных карт доступен депозит "В девятку" - это срочный депозит, по которому может быть начислена дополнительная процентная ставка до +9% годовых, в зависимости от результата сборной Украины на чемпионате Европы по футболу".

Ще одна можливість для власників зарплатних карток - безкоштовне зняття грошей з рахунку, навіть у банкоматах інших фінансових установ.

Катерина Федоровська, директор департаменту роздрібних продуктів ПАО "ВТБ БАНК": "Клиенты, понимая что они могут в любой момент, в любом банкомате любого банка снять деньги без процентов – не будут заранее снимать определенные суммы и все-таки перейдут от расчета наличными средствами к безналичным платежам".

Безготівковий розрахунок в Європі вже давно є нормою. Це дешевше, безпечніше та зручніше. Говорять у ВТБ банку.

Теги: банки втб банк евро-2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1449