Українські виробники будматеріалів здатні задовільнити не тільки внутрішній попит, а й завойовувати іноземні ринки. Це - завод ізоляційних матеріалів у Житомирі. Його побудували за 19 місяців. Інвестиції становили 140 мільйонів гривень. Створена уся необхідна інфраструктура. Є їдальні та місця для проживання працівників. Їх тут 250. Продукція підприємства - мінераловатні вироби.

Віталій Ренькас, директор заводу ТМ "Ізоват": "Продукцію використовують в усіх сферах: і в житловому будівництві, і в промисловому, і в енергетичному. Її не їдять гризуни, вона має акустичний комфорт, вона екологічно чиста, вона не горюча"

Придатність продуктів теплоізоляції прирівнюється до терміну експлуатації будівель. Основний сировинний компонент - базальт. Що є екологічно чистим і відповідає міжнародним нормам.

Анатолій Близнюк, міністр регіонального розвитку: "Ми будемо будувати житло, яке відповідає європейським стандартам, де ми не будемо втрачати зайве, не маючи свого газу, маючи на нього таку ціну. Тому це підприємство - якраз одне з базових, яке буде займатися утепленням тих будинків, які є в державі і все, що буде будуватися в державі Україна"

Торік об'єм виробництва заводу "Ізоват" становив близько 30 тисяч тонн продукції. До бюджетів усіх рівнів надійшло більше, ніж 7 мільйонів гривень.

Теги: жилье стройматериалы cтроительство
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1428