Вітчизняний автомобільний ринок п’ятнадцятий місяць демонструє зростання. Другий рік поспіль найкраще купують автомобілі ВАЗ. Минулого року їх реалізували 30 тисяч. Українкам обрати чотириколісного друга до душі пропонують на фестивалі жіночих машин. Корпорація "Укравто", вже всьоме проводить такий захід.

Ірина Твердовська, телепродюсер: "Корпорация "Укравто" предлагает огромный спектр автомобилей от очень брендовых, очень качественных и очень дорогих, до достаточно бюджетных машин. И в принципе, можно найти свой автомобіль".

Фестиваль триватиме до 31 березня. У всіх автосалонах дилерської мерtжі "Укравто" панянкам пропонуватимуть привабливі ціни на машини. А також цікаві пропозиції щодо оформлення кредиту від "Профінбанку", і КАСКО з автоаксесуарами від "Експрес страхування". А якщо ви досі вагаєтеся - чи йти до автошколи, то, зробивши покупку за програмою "Автотак", ви заощадите кошти на навчання.

Яна Мудрицька, представник компанії "Автотак": "Разом з автомобілем отримає також подарунок за власним вибором. Це річний поліс страхування страхування по типу повного Каско. Може бути GPS навігатор. Можуть бути курси водіння. Тобто нашій учасниці буде відшкодовуватися вартість навчання в автошколі".

Головний сюрприз для жінок, що придбають автомобіль на фестивалі, підготувала туристична компанія "Туртесс Тревел". Це тижневий відпочинок у Туреччині на двох у п’ятизірковому готелі.

Дефіциту імпортних авто цього року не буде>>>ВІДЕО

Теги: автомобили фестиваль авторынок
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1154