Україна посідає 8-е місце в Європі за кількістю онкохворих. Кожного року рак виявляють у 160 тисяч громадян. І ця цифра щороку зростає на піввідсотка. У всьому винні здобутки цивілізації: отруйні речовини, хімія, радіація. Плюс покращується діагностика - хвороби виявляють частіше. Збільшується і тривалість життя, а з цим ризик захворіти.

Офер Мерімський , професор онкології (Ізраїль): "Люди живуть сьогодні довше, ніж сто років тому, старіння генетичних матеріалів також призводить до онкологічних захворювань".

Аби подолати хворобу, медицина має розвиватися надшвидкими темпами. Зараз Україні не вистачає власних кваліфікованих фахівців, які б могли користуватися найсучасними технологіями та новими методиками, кажуть у клінці ЛІСОД. Тому в них на постійній основі працюють спеціалісти з Ізраїлю. Сюди часто приїжджають із лекціями їхні колеги з провідних іноземних медичних закладів.

Алла Вінницька , доктор медичних наук, головний лікар клініки "Лісод": "Это всегда вызывает живой резонанс. К нам приезжает очень много врачей, которым это интересно и они понимают, что ЛИСОД является оплотом вот таких знаний, современных мировых знаний в онкологи".

Зарубіжна наука вже дала Україні перші результати. Померлих від раку щороку стає на 1 відсоток менше. А це тисячі життів.

Теги: рак онкология
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2031