Інвестиції в агробізнес стають дедалі перспективнішими, бо споживання зростає. До 2020 року споживання зернових у світі зросте на 10 відсотків. Скажімо, Китай подвоїть імпорт кукурудзи до шістдесяти мільйонів тонн. Забезпечити цей попит без нашої держави нереально, кажуть експерти, присутні на четвертому щорічному форумі інституту Адама Сміта "Агробізнес України". Лише ми маємо достатній запас для збільшення врожайності.

Дмитро Приходько, економіст продовольчої та сільськогосподарської організації ООН: "При производстве зерна в 55 млн. тонн в 2016 году Украине необходимо будет построить 28 млн. тонн мощностей хранения, на что потребуется 4,3 млрд. долларов инвестиций".

Побудови належної інфраструктури слід зосередитися на зовнішніх ринках збуту, де невдовзі стрімко зросте споживання їжі.

Олег Бахматюк, головний акціонер, голова правління агрохолдингу: "Перша почне Саудівська Аравія, яка за 5 років подвоїть населення по прогнозам з 25 до 50 млн. за рахунок зростання різкого народжуваності населення, далі підхоплять країни Північної Африки і однозначно ця хвиля буде тільки наростати".

Через десять років Росія, Україна та Казахстан можуть стати найбільшим світовим експортером зерна. І зайняти 30 відсотків ринку.

Теги: инвестиции зерно агросектор
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1631