Оформити кредит за лічені хвилини, відкрити рахунок у будь-якому відділенні фінустанови та отримати надійний захист власних даних. Без новітніх ІТ-технологій тут не обійтися - кажуть у ПАТ "МАРФІН БАНК". У сучасному інформаційному суспільстві це стає необхідністю. Саме тому вони перші в Україні повноцінно впровадили нову банківську операційну систему Теменос Т24.

Ростислав Іванов, заступник голови правління ПАТ "МАРФІН БАНК": "То есть прийдя сегодня в банк, например, вкладчик приобретая определенный пакет услуг, он этот пакет услуг может получить намного быстрее. За счет того, что есть централизация данных по клиенту".

Така система є сучасною технологічною платформою, яку успішно використовують банки у 120 країнах світу. Вона дозволяє максимально автоматизувати всі процеси, мінімізувати ручне введення інформації. А головне - підвищити швидкість та якість обслуговування клієнтів.

Міхаель Панікос, керівник проекту із впровадження банківської системи в ПАТ "МАРФІН БАНК": "Ми наближаємось до принципу єдиної точки обслуговування та електронної авторизації операцій. І прагнемо, щоб клієнт отримував увесь сервіс в будь-якому відділенні банку".

Нині ПАТ "МАРФІН БАНК" налічує 59 відділень. Інформацію щодо клієнта вносять до загальної бази. Що дозволить Вам у подальшому користуватися послугами фінустанови незалежно від того, де ви перебуваєте.

Теги: банки кредит банковский сектор
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2029