Україна - один з найбільших покупців автомобілів сегменту SUV у Європі. Більше позашляховиків купують лише в Росії та Німеччині. Інженери, у свою чергу, вдосконалюють автовиробництво. І тепер великі автівки вже не лякають покупців надмірним споживанням пального. До того ж, усе більше компаній готові пропонувати у масовий продаж гібриди. На Женевському автосалоні-2012 японці представили нові моделі екологічних авто.

Даніель Накас, директор зі зв'язків з громадськістю Mitsubishi Motors Europe: "Mitsubishi Motors у 2010-му вперше представив наш перший гібрид тут у Женеві. І тепер жоден автосалон у світі не обходиться без нового гібриду від світових автовиробників. Ми просуваємо виробництво саме таких авто. Саме такі автомобілі незабаром стануть головними фігурантами ринку автомобілів".

Проте родзинкою Mitsubishi у Швейцарії став новий кросовер Outlander. Автівка з розумом. Адже повністю контролює рух. Має активний круїз-контроль, систему попередження лобового зіткнення. І попереджує водія, якщо машина перетнула зустрічну смугу.

Ярослав Вовк, директор із маркетингу компанії "Торговий Дім – НІКО": "Абсолютно новая технологичная разработка. И абсолютно новый инновационный дизайн. Это касается дизайна экстерьера и интерьера. Мы уверены, что она будет пользоваться хорошим спросом. Представлена будет в двух двигателях, в бензиновом двухлитровом и 2,4 двигатель".

В Україні авто з’явиться влітку. А вже в наступному році Mitsubishi представить гібридну версію Outlander.

Теги: автосалон кроссовер женева
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1061