Дорогих депозитів уже не буде. Банкам потрібні нові цікаві рішення, щоб утримати клієнтів. Особливо – з великими грошима. В умовах нестабільності долара та євро - як варіант - вклади на декілька валют.

Алла Давидюк, директор департаменту комерційного банку: "Есть люди, которые хотят поиграть на рынке и получить дополнительную прибыль. Вот тогда да – они действительно пользуются мультивалютными вкладами. Основная же масса вкладчиков пользуется стандартными банковскими продуктами"

Саме для небідних українців готують новий мульти-депозит - на 40 валют. Подібна пропозиція, але лише з 8 грошових одиниць, у кількох вітчизняних банків уже є. У разі зміни кон’юнктури ринку, клієнт на власний розсуд, без сплати комісій і без втрати процентів має можливість конвертувати вклад у будь-яку із цих валют.

Ерік Найман, керуючий партнер інвестиційної компанії: "Сегодня страшно и в долларе и в евро. Естественно у человека возникает желаине еще и другую валюту купить. Но вы не пойдете в обменку и не сможете купить 100 тыс канадских или австралийских долларов. Вы даже 10-ти не купите. Для таких людей, у кого есть потребность и деньги чтобы перейти из одной валюты в другую, но валюты в кассе нет, для них создан безналичный продукт."

Щоб відкрити вклад на 8 валют, необхідно покласти на депозит не менше ніж 10 тисяч доларів. А на 40 валют - мінімум 100 тисяч доларів. Завдяки залученню великих сум - фінустанови компенсують видатки на ведення мультивалютного рахунку. Адже він обходиться дорожче, ніж обслуговування звичайного вкладу.

Теги: валюта банки обмен депозит мультивалютные вклады
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 7007